...:::MURAT YILDIRIM:::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::MURAT YILDIRIM:::....

Murat Yıldırım Fan

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çetin Tekindor Resimleri

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Lakap : babyface

Çetin Tekindor Resimleri Empty
MesajKonu: Çetin Tekindor Resimleri   Çetin Tekindor Resimleri Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 5:47 pm

Çetin Tekindor Resimleri 46ed7c8cae223300ce6d

Çetin Tekindor Resimleri 46ed7cb770e000ac4364

Çetin Tekindor Resimleri 46ed7cde5cb7ecc6a2d4

Çetin Tekindor Resimleri 46ed7f5f4ba841b4d434
https://murat-yildirim.forumdizini.com
hülya38

hülya38

Lakap : sakin

Çetin Tekindor Resimleri Empty
MesajKonu: Geri: Çetin Tekindor Resimleri   Çetin Tekindor Resimleri Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 12:28 pm

ah şu çetin tekindor ben daha 12 yaşında falandım o zaman daha bizde tv yoktu bitek radyo vardı ve trt den başka hiç bir kanalı çekmezdi. annem beni her cuma bakın her gün demiyorum sadece cumaları diyorum sabah saat 6 yada 7 gibi tam hatırlayamıyorum kaldırırdı ve çetin tekindorun radyodaki piyeslerini dinlerdim süper piyeslerdi haftada bir günü nasıl iple çekerdim anlatamam bide çok kısa sürerdi 15 dakika falan , o zamanlar gazete de alınmazdı eve tv de olmayınca insan birine sesinden hayran olabiliyor o yüzden çetin tekindorun ve rüştü asyalının yeri ayrıdır bende şimdiki gençlik bu açıdan çok şanslısınız .

Çetin Tekindor Resimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çetin Tekindor Özgeçmiş
» Aslıhan Güner Resimleri
» M.Kemal ******'ün Resimleri
» Kanbolat Görkem Aslan Resimleri
» Üye Resimleri Buraya(Başka Konu Açılmayacak)